Daruşşifa Havacılık Lisesi

  • darussifa-havacilik-lisesi

    Kabin Hizmetleri


    Kabin Hizmetleri (Host/hostes); hava yollarında seyahat öncesi, sonrası ve seyahat sırasındaki yolcu/konuk hizmetlerini ve servis hizmetlerini yapan nitelikli kişidir.
  • darussifa-havacilik-lisesi

    Geleceğin mesleği bu okulda


    Darüşşifa Sağlık Meslek Lisesi Kurucu Müdürü Serdar Şahin, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, toplumumuzun daha sağlıklı bir biçimde yaşaması ve gerekli sağlık hizmetlerinin etkili olarak yerine getirilmesi için hekim kadar, iyi yetişmiş yardımcı sağlık personeline de ihtiyaç duyulduğunu söyledi.
0(362) 465 56 53
Derecik Mah. Anadolu Bulvarı 751. Sok No:1 İlkadım/SAMSUN
info@darussifaokullari.com
http://havaciliklisesi.net/

Okulumuz Hakkında;

Ülkemizde eğitimin her alanında kaliteli bireyler yetiştirmek amacıyla ve bu hedefte yürümeye devam eden Darüşşifa Eğitim Kurumları "Her yıl bir önceki yıldan daha başarılı" sloganıyla yoluna devam etmektedir. Başarımızın sırrı ise hedeflerine ulaşıncaya kadar durmadan çalışmak olup bu amaçla; Vatanına milletine bağlı; küçüğünü seven, büyüğünü sayan ahlaklı bireyler yetiştirmek. Öğrencilerimize estetik, edebi, matematiksel, bilimsel, teknolojik, sosyal, ekonomik ve fiziksel etkileşimlerin dahil olduğu geniş bir deneyim yelpazesi sunmak. Öğrencilerin keşfetme arzularını, ilgilerini ve hayal güçlerini canlandıran; tüm yaşamları boyunca tükenmez bir öğrenme isteğine sahip olmalarını destekleyen bir öğretim sistemi kurmak. Havacılık Eğitiminde kaliteyi hedefleyen, deneyimli, uzman, dinamik ve yeniliklere açık bir kadro ile çalışmak. Öğrencilerin kurumsal ve iletişimsel becerilerinin, yaşamsal yeteneklerinin gelişmesini teşvik etmek. Öğrencilerimizin hızla değişen dünyamızla uyum sağlamalarını temin edecek alt yapıyı oluşturarak başarılı ve mutlu olmalarını sağlamak, en önemli hedeflerimiz arasındadır.
Başarılarımız;


Sponsorlu Bağlantılar

Haritada Okulumuz;